ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗДО ( дитячого садка) «БАРВІНОК»

КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО  ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник ЗДО на підставі:

1. Заяви батьків або осіб, які їх замінюють,

2. Медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ЗДО (форма 086-1/о).

4. Копії карти профілактичних щеплень (форма 063).

5. Копії свідоцтва про народження.

6. Довідки з дитячої поліклініки про епідеміологічне оточення.

7. Висновку імунологічної комісії про протипоказ ( у разі відсутності щеплень)

Додатково додається пакет затверджених документів для оформлення пільги на оплату за утримання дитини в дитячому садку.

За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

ВІДРАХУВАННЯ ДИТИНИ З  ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом одного місяця;

• при невідвідуванні дитиною дитячого садка протягом місяця без поважних причин.

ПОРЯДОК ВЗЯТТЯ ДІТЕЙ НА ОБЛІК ДЛЯ ПРИЙОМУ У ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.

1. Облік дітей до зарахування їх у заклад дошкільної освіти здійснюють усі заклади дошкільної освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста.

2. На облік беруться діти, яким виповнився 1 рік, і, батьки яких проживають на території Калуської міської ради.

3. Заклади дошкільної освіти здійснюють облік протягом року за територіальним принципом.

4. Для взяття на облік дітей до зарахування їх у заклад батьки надають відповідні документи: копію свідоцтва про народження дитини, копію документів, що засвідчують реєстрацію чи місце проживання батьків на території міської ради.

5. Батьки мають право стати на облік тільки в одному із дошкільних навчальних закладах міста. Заклади освіти періодично проводять звірку даних обліку.

6. Книга обліку дітей до зарахування їх у заклад дошкільної освіти, ведеться відповідно до вимог «Інструкції з діловодства у  закладах дошкільної освіти».

7. Запис даних у книзі обліку дітей здійснюється за такою формою: прізвище та ім’я дитини, дата народження, домашня адреса, підпис батьків про ознайомлення з вимогами щодо правомірності запису тільки в одному із  закладів дошкільної освіти, примітка (додаткові дані).

8. Заклад дошкільної освіти комбінованого типу, що має у складі спеціальні групи для дітей з особливими потребами, комплектуються на підставі висновку психолого-медико-педагогічної комісій.

9. Зняття дитини з обліку відбувається в наступних випадках:

  • виявлення у поданих документах відомостей, що не відповідають дійсності;
  • неявка батьків для влаштування дитини в заклад дошкільної освіти до 01 жовтня поточного року

При знятті з обліку дитини робиться відповідний запис в книзі обліку дітей.

 

https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=520x10000:format=jpg/path/sfb6408615ed062ea/image/i1d45e59999d23609/version/1480845872/image.jpg

ПАМ’ЯТКА

«Адаптація дитини до умов закладу дошкільної освіти »

 

  • Познайомте дитину з майбутнім вихователем, проведіть екскурсію до групи та ігрового майданчика, налаштовуючи дитину на те, що перебування в дитячому колективі та в дошкільному навчальному закладі — це приємна, радісна й очікувана подія.
  • Організуйте життя дитини в родині відповідно до режиму дня, якого дотримуються в дошкільному навчальному закладі. Сон, вживання їжі, прогулянки й інші режимні моменти проводьте в один і той самий час.
  • Подавайте дитині на сніданок молочну страву. На обід готуйте і першу, і другу, і третю страви. Навчіть дитину їсти без сторонньої допомоги.
  • Навчайте дитину вдома необхідним правилам самообслуговування, взаємодії з оточенням та сформуйте основні санітарно-гігієнічні навички — дотримання чистоти тіла, культури їжі, підтримання порядку в навколишньому середовищі.
  • Залишайте дитину під наглядом інших людей, наприклад, родичів, друзів — спочатку на годину, а потім довше, щоб дитина зрозуміла, що батьки не будуть постійно поряд
  • Поінформуйте педагогічних, медичних працівників інших спеціалістів дошкільного навчального закладу про захоплення дитини, звичний руховий режим, особливості розвитку, нюанси харчування, можливі алергійні реакції тощо.
  • У перші дні перебування в дошкільному навчальному закладі залишайте дитину на дві-три години, поступово збільшуючи час перебування на одну-дві години.
  • Дозволяйте дитині брати з собою до дошкільного навчального закладу улюблену іграшку, проте не давайте харчових продуктів і напоїв.
  • Пам’ятайте, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад лише здоровою. Щоранку оглядайте зів, шкіру та волосся дитини, розпитуйте про самопочуття.
  • Одягайте дитину відповідно до погодних умов, обирайте одяг з натуральних тканин та зручне взуття. Обов’язковим є головний убір. v Не залишайте дитину в дошкільному навчальному закладі примусово, навіть якщо час звикання виявився довшим за очікуваний.
  • Пам’ятайте, що адаптація до нових умов перебування в дошкільному навчальному закладі, звикання до відсутності батьків, а також до нового дитячого колективу та дорослого оточення — це тривалий та відповідальних процес, який у кожної дитини проходить індивідуально.